Szkolenie na drona Szczecin, Świnoujście, Kołobrzeg - kursy i egzaminy

Do lepszego funkcjonowania serwisu wykorzystujemy pliki cookie. Jeżeli zgadzasz się na to kliknij przycisk "Akceptuję". Jeśli się z tym nie zgadzasz możesz opuścić stronę lub dostosować swój wybór.


ustawienia

Polityka prywatności

Kiedy odwiedzasz jakąkolwiek witrynę internetową, może ona przechowywać lub pobierać informacje za pośrednictwem przeglądarki, zwykle w postaci plików cookie. Ponieważ szanujemy Twoje prawo do prywatności, możesz nie zezwalać na gromadzenie danych z niektórych rodzajów usług. Jednak odmowa zezwolenia na te usługi może wpłynąć na odbiór strony.

 • Statystyki Google Analytics
  Zbieramy informacje statystyczne o użytkownikach odwiedzających daną witrynę. Są to ogólne dane o liczbie odwiedzin, lokalizacji, czy np. źródła wejścia na stronę. Dane te służą jedynie do oceny jakości serwisu i nie są udostępniane żadnemu zewnętrznemu podmiotowi.
  WYMAGANE
 • Mapa Google
  Na stronie wyświetlamy mapę Google z lokalizacją naszego biura. Serwis Google może zbierać dane o wszystkich użytkownikach korzystających z ich narzędzi i przetwarzać je w swoich zasobach.
  WYMAGANE

Inspekcje techniczne z drona.
Szkolenia Szczecin, Koszalin, Kołobrzeg.

Zapisz się

Zakres szkolenia

Kurs przygotowuje do samodzielnego wykonywania inspekcji technicznych obiektów za pomocą drona.

W formie warsztatowej omówimy dostępne na rynku drony do wykonywania inspekcji technicznych oraz ich możliwości, zasady prawidłowego przygotowania do pracy, ustawień i dobrych praktyk. Omówimy narzędzia wykorzystywane w fotogrametrii, zasady wykonywania nalotów fotogrametrycznych oraz swobodnych na potrzeby inspekcji oraz modelowania 3D. Przedstawimy gotowe i sprawdzone rozwiązania szybkiej fotoedycji i katalogowania zdjęć do dalszych analiz w programie Adobe Ligthroom. Wykonamy praktyczną inspekcję obiektu z wykorzystaniem drona DJI Matrice 300 i kamery z zoomem x200 oraz z drona DJI Mavic 2 Zoom.

Uczestnik szkolenia, aby wykorzystać jak najlepiej zajęcia praktyczne powinien posiadać ze sobą komputer z zainstalowanym programem Adobe Lightroom (może być w wersji testowej). Uczestnik nie musi posiadać swojego drona do szkolenia - instnieje możliwość skorzystania ze sprzętu organizatora (zapewniamy do testów różne drony marki DJI), natomiast jeżeli posiada swój sprzęt, ułatwi to pracę na zajęciach. Organizator oferuje wsparcie w obsłudze drona (w trakcie tego szkolenia nie uczymy latać dronem).

Dla kogo?

Osoby chcące rozwinąć umiejętności wykonywania inspekcji technicznych za pomocą drona. Osoby chcące uzyskać umiejętności pracy w programie Adobe Lightroom pod kątem szybkiej fotoedycji dużej ilości zdjęć. Osoby zainteresowane uzyskaniem umiejętności wykonywania poprawnych zdjęć z drona na potrzeby inspekcji obiektów, ale nie posiadające własnego sprzętu. Osoby zainteresowane uzyskaniem kwalifikacji w zakresie dokumentacji technicznej z wykorzystaniem drona obiektów budowlanych, kominów, linii energetycznych, masztów telekomunikacyjnych, wiatraków.

W cenie

Materiały dydaktyczne, zajęcia teoretyczne i praktyczne, catering, dostępne do testów różne drony marki DJI, indywidualne konsultacje po szkoleniu.

Szkolenie trwa 8 godzin i jest realizowane w Szczecinie w godz. 9.00-17.00.

Program szkolenia

 • Procedury operacyjne
 • Przygotowanie drona do pracy w terenie
 • Omówienie aplikacji DJI PILOT
 • Optyka na dronie, dostępne kamery i ich możliwości
 • Wykonywanie dokumentacji technicznej
 • Rozdzielczość zdjęć
 • Zdjęcia supersize
 • Film z inspkecji
 • Dynamiczne śledzenie obiektów
 • Tworzenie szablonów misji
 • Powtarzalność misji
 • Loty po waypointach
 • Inspekcja na dwie aparatury
 • Przetwarzanie obrazów i analiza materiału
 • Obróbka graficzna zdjęć w programie Lightroom

Każdy uczestnik szkolenia będzie mógł samodzielnie wykonać inspekcję obiektu za pomocą drona DJI Matrice 300 z kamerą H20 (pod nadzorem instruktora).

Kurs kończy się wydaniem certyfikatu ukończenia szkolenia.

Najbliższe terminy szkoleń

Nowe terminy wkrótce

Nie znalazłeś pasującego terminu? Zadzwoń: +48 608 34 33 76

Dla grup od 3 osób możliwość ustalenia terminów indywidualnych

Masz już uprawnienia i potrafisz latać?
Zapraszamy na kursy specjalistycze!

Oferujemy szeroki program szkoleń uzupełniających dla osób,
które chcą zdobyć nowe umiejętności lub poszerzyć swoją wiedzę.
Fotografia z drona

Fotografia z drona

szkolenie dodatkowe

Cena: 1 200,00 zł

Wybierz

Inspekcje techniczne

Inspekcje techniczne

szkolenie dodatkowe

Cena: 1 200,00 zł

Wybierz

Modelowanie 3D

Modelowanie 3D

szkolenie dodatkowe

Cena: 1 200,00 zł

Wybierz

Fotogrametria + Lidar

Fotogrametria + Lidar

szkolenie dodatkowe

Cena: 3 000,00 zł

Wybierz

Nie wiesz, które szkolenie wybrać?

Skontaktuj się z naszym biurem i zapytaj o szczegóły!

Jesteśmy dostępni pod telefonem przez wszystkie dni tygodnia.

Kontakt

Potrzebujesz pomocy?

Nie wiesz jakie szkolenie wybrać dla siebie? Chcesz zacząć przygodę z dronem i szukasz doradztwa? A może potrzebujesz usługi z drona?